Przeprowadzka DrumCenter 2018

Published On 10 stycznia 2018 | Z życia firmy

Być może słyszeliście już pogłoski o tym, że przenosimy nasz sklep perkusyjny?
Tak, to prawda, zmieniamy naszą lokalizację. Z podbydgoskiego Osielska, który był naszym perkusyjnym domem przez ostatnie 4,5 roku, przeprowadzamy się do ścisłego centrum Bydgoszczy. Czy będzie to lepsza lokalizacja dla Was…? Naszym zdaniem tak.

Dlaczego się przenosimy?

Zrobiło się ciasno! Bardzo ciasno. Nasz dotychczasowy lokal to 470 m2, za to nowy sklep to aż 850m2!
To naprawdę duża powierzchnia i to nas cieszy. Kilka dużych sal, w których zaaranżujemy ekspozycję zestawów perkusyjnych, blach, werbli i wszelkich akcesoriów, których jak wiecie, mamy spory wybór.

Oferta DC stale rośnie i nadszedł ten moment, w którym trzeba było podjąć decyzję o przeprowadzce do nowego, dużo większego lokalu. Na naszą decyzję miało wpływ wiele czynników, w tym wariant „drogowy”, który w gratisie zapewniał naszym klientom test luzów zawieszenia w samochodzie 🙂

DrumCenter wraca do centrum Bydgoszczy, a jakże!

Nowy sklep powstaje w pięknym, historycznym budynku, położonym w centrum Bydgoszczy. Tuż za miedzą płynie spokojnie rzeka Brda. Brzmi fajnie, prawda?
Wiemy, że ta lokalizacja ułatwi wielu z Was dotarcie do nas i o to nam właśnie chodzi.

Ścisłe centrum miasta, blisko głównego węzła przesiadkowego, autobusowego jak i tramwajowego. Dojazd z każdej części miasta. Dodatkowo posiadać będziemy kilkanaście darmowych miejsc parkingowych, o co w centrum miasta bardzo trudno.
Śledźcie na bieżąco nasz blog. Będziemy Was informować o postępach w przeprowadzce, a w najbliższym czasie podamy więcej szczegółów i dokładną lokalizację, która póki co jest naszą słodką tajemnicą 😉

Trzymajcie kciuki.

Comments are closed.